BÖCKER, 3 stycken, medicinsk litteratur, 1800-1900-tal.

427879. BÖCKER, 3 stycken, medicinsk litteratur, 1800-1900-tal.

"Svenska Farmakopén, Pharmacopea Svecia ED VIII"
P.A:Norstedt & Söner 1901.
"Svensk Drogist-handbok", utgiven av Karl Kjellander, 1922. "Kemisk teknisk reseptbok", D.S . Hector,1919.

Ålders-samt bruksslitage.
Gulnade sidor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

P.A:Norstedt & Söner 1901.

Ålders-samt bruksslitage.

Antal besök: 1 003