SKÅL, glas, Bengt Orup, Hyllinge Glasbruk, 1960-tal.

427786. SKÅL, glas, Bengt Orup, Hyllinge Glasbruk, 1960-tal.

Diameter 24 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 5 623