HERRARMBANDSUR, Certina, Club 2000, 1900-talets andra hälft.

427751. HERRARMBANDSUR, Certina, Club 2000, 1900-talets andra hälft.

Quartz, diameter ca. 36 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Quartz, diameter ca. 36 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 1 867