MJÖLKKANNA OCH GRÖTTERRIN, flintgods, Göteborg 1898-1902.

427710. MJÖLKKANNA OCH GRÖTTERRIN, flintgods, Göteborg 1898-1902.

Dekor med tomtar.

Bruksslitage. Kanna med missfärgningar, nagg, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med tomtar.

Antal besök: 678