SKÅP, valnöt, rokokostil, 1900-tal.

427658. SKÅP, valnöt, rokokostil, 1900-tal.

Längd 127, bredd 43, höjd 187 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 683