PÄLS, blåräv, Bent Westerberg, Köpenhamn, 1900-tal.

427588. PÄLS, blåräv, Bent Westerberg, Köpenhamn, 1900-tal.

Kan modifieras till korta päls, nedre delen av pälsen kan tas av med dragkedja.
Rygglängd ca 123 samt 83 cm.

Bruksslitage. Söm har gått upp 10-15 cm, höger armhåla, insida av päls.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca 123 samt 83 cm.

Antal besök: 1 369