PÄLSJACKA, mink, 1900-tal.

PÄLSJACKA, mink, 1900-tal.
427587. PÄLSJACKA, mink, 1900-tal.

Rygglängd 71 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 71 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 947