TAKPLAFOND, glas, Glössner, dekor Holmgren, signerad och daterad -47, diameter ca. 70 cm.

427579. TAKPLAFOND, glas, Glössner, dekor Holmgren, signerad och daterad -47, diameter ca. 70 cm.

6 ljuspunkter. Frostat glas. Dekor med figurer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 558