FIGURINER, 4 st, porslin, Royal Copenhagen och Bing Gröndal.

42756. FIGURINER, 4 st, porslin, Royal Copenhagen och Bing Gröndal.

Höjd 5,5 - 7,5 cm.

Slitage, fågel med nagg på näbben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,5 - 7,5 cm.

Antal besök: 1 195