Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pojke med får, olja på duk, osignerad, omkring sekelskiftet 1900.
427549. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pojke med får, olja på duk, osignerad, omkring sekelskiftet 1900.
Ca 26 x 34 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 26 x 34 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
684