BORDSLAMPA, tenn, GAB, 1930/40-tal.

427528. BORDSLAMPA, tenn, GAB, 1930/40-tal.

Höjd inkl. skärm ca 38 cm.

Slitage, repor, märken, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. skärm ca 38 cm.

Antal besök: 2 429