EDWIN THOMAS ROBERTS. "The duet", England, olja på duk, signerad Edwin Roberts, 1800 tal.

42752. EDWIN THOMAS ROBERTS. "The duet", England, olja på duk, signerad Edwin Roberts, 1800 tal.

35 x 30 cm.

Skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 30 cm.

Skador på ram.

Antal besök: 3 694