LARS ROLAND JOHANSSON. Vinterlandskap. Akvarell, signerad och daterad 2002.

427492. LARS ROLAND JOHANSSON. Vinterlandskap. Akvarell, signerad och daterad 2002.

Motivets mått ca 10,5 x 31,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 339