BESTICKUPPSÄTTNING, 68 delar, metall, WMF, 2000-tal.

427445. BESTICKUPPSÄTTNING, 68 delar, metall, WMF, 2000-tal.

Bestående av:12 knivar, 12 gafflar, 12 skedar, 12 mindre gafflar, 12 mindre skedar, såsslev, potatissked, 1+1 uppläggningsbestick, 1+1 uppläggningsskedar, längd uppläggningsgaffel, längd 13 - 23,5 cm.

Obetydligt slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 167