FÅTÖLJ, "Gustav Adolf", möjligen Carl Malmsten, 1900-talets första hälft.

427406. FÅTÖLJ, "Gustav Adolf", möjligen Carl Malmsten, 1900-talets första hälft.

Modell formgiven 1923.

Slitage, stötmärken. Klädsel med skador samt smärre fläckar..

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell formgiven 1923.

Antal besök: 649