KAFFESERVIS, 36 delar, Thomas, Tyskland.

427394. KAFFESERVIS, 36 delar, Thomas, Tyskland.

Gods med vit glasyr och förgyllning
12 koppar, höjd 6,5 cvm
12 kaffefat, diameter 14 cm
12 assietter, diamater 17,5 cm
Stämplade Thomas Germany.

1 kaffekopp med kantnagg.
Gott brukskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 koppar, höjd 6,5 cvm
12 kaffefat, diameter 14 cm
Stämplade Thomas Germany.

1 kaffekopp med kantnagg.
Gott brukskick.

Antal besök: 10 359