BLOMBORD, vitmålad. Carl Larsson stil.1900-talets första hälft.

427374. BLOMBORD, vitmålad. Carl Larsson stil.1900-talets första hälft.

Längd 96 cm. Bredd 22 cm. Höjd 85.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 859