DAVID ROSÉN. Taburett "Berga", syrabetsad furu. Nordiska Kompaniet 1940.

427370. DAVID ROSÉN. Taburett "Berga", syrabetsad furu. Nordiska Kompaniet 1940.

Märkt med nr 43356 under. 40 x 35, höjd 40 cm.

Proveniens

Bruksslitage, fläckar, nagg på två ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens

Antal besök: 2 324