LAMPBORD, så kallat "Butlers Tray, England, 1900-talets andra hälft.

427366. LAMPBORD, så kallat "Butlers Tray, England, 1900-talets andra hälft.

Längd 70 cm.

Fanérskada. Repor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70 cm.

Antal besök: 562