Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
KARAFFER, 2 st, glas med silverfattning, bland annat K Andersson, Stockholm, 1900-tal.
427332. KARAFFER, 2 st, glas med silverfattning, bland annat K Andersson, Stockholm, 1900-tal.
Höjd ca. 18-26 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 18-26 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
449