AXEL EINAR HJORTH. Bord "Lovö", lackad furu. Nordiska Kompaniet 1930-tal.

427323. AXEL EINAR HJORTH. Bord "Lovö", lackad furu. Nordiska Kompaniet 1930-tal.

180 x 75, höjd 72 cm.

Proveniens

Renoverat. Slitage, blekt, sprickor, fläckar.

Axel Einar Hjorth (1888–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

180 x 75, höjd 72 cm.

Proveniens

Axel Einar Hjorth (1888–1959)

Antal besök: 10 584