ÅKDYNA Skåne sekelskifte 1800/1900-tal.

427303. ÅKDYNA Skåne sekelskifte 1800/1900-tal.

Broderad i rött och grönt ylle mot blå botten. Geometriskt motiv med stjärnmönster. Franskantad.
104x45 cm.

Lätt åldersrelaterat slitage, ställvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

104x45 cm.

Antal besök: 1 123