SIDEBOARD, "Trio", design Nils Jonsson, ur "Bra bohag"-serien, Troeds, 1900-talets andra hälft.

427300. SIDEBOARD, "Trio", design Nils Jonsson, ur "Bra bohag"-serien, Troeds, 1900-talets andra hälft.

längd 191, djup 45, höjd 72 cm.

Slitage, repor, märken och fläckar, skiva med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 104