COLLIER 2 st samt ARMBAND 14k guld, odlade pärlor.

427206. COLLIER 2 st samt ARMBAND 14k guld, odlade pärlor.

Collier, odlade pärlor, lås av silver, doserade, diameter ca 2-6 mm. Längd ca 44 cm.
Collier, odlade pärlor, lås av 18 guld, pärlor diameter ca 6,5 mm. Längd ca 46 cm.
Armband, 14k guld, längd ca 17,5 cm.

Ett collier med kraftigt slitage och skador på pärlor.
Ett collier skadat.
Armband med skadade länkar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett collier skadat.
Armband med skadade länkar.

Antal besök: 807