2 st hängen, 3 st örhängen samt ring stämplad GVH Stockholm 1958 (storlek ca 18).
Vikt ca 6 gram.
Slitage, snurrebussar saknas.
Vikt ca 6 gram.
Slitage, snurrebussar saknas.