Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
THURE THÖRN. Modell. Litografi. Signerad T Thörn och daterad -65. II-6.
42719. THURE THÖRN. Modell. Litografi. Signerad T Thörn och daterad -65. II-6.
43x30 cm.
Något gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
43x30 cm.
Något gulnad.
Garpenhus Auktioner
1 092