BÄNK, 1900-tal.

BÄNK, 1900-tal.
42716. BÄNK, 1900-tal.

Vitmålad. Längd 138, bredd 37,5, höjd ekl. dyna 44 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
42716. BÄNK, 1900-tal.

Smärre slitage.

Antal besök: 999