PELARBORD 1800-tal,samt tebord 1900-talets mitt.

42714. PELARBORD 1800-tal,samt tebord 1900-talets mitt.

Björk längd 53, bredd 42,höjd 73 cm, samt valnöt/valnötsrot,längd 62, bredd 42, höjd 45 cm.

Ett ben löst i limning, för övrigt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 261