Auktionsverket Engelholm
Konst
Skulptur
VÄGGRELIEF, gips " Tre gracer " 1900-tal.
427123. VÄGGRELIEF, gips " Tre gracer " 1900-tal.
39 x 43 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 43 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
8 577