FÅTÖLJER, ett par, Art deco, 1930-tal.

4270624. FÅTÖLJER, ett par, Art deco, 1930-tal.

Bredd 57 ca, djup 60, sitthöjd 45, totalhöjd 73 cm.

Bruksslitage, märken, klädsel med fläckar.

Tema

Swedish Grace & Modernism

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Swedish Grace & Modernism

Antal besök: 2 590