ERNST LINDGREN. Vinterlandskap, olja på pannå, signerad och daterad 1941.

427035. ERNST LINDGREN. Vinterlandskap, olja på pannå, signerad och daterad 1941.

70 x 85 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 85 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 2 040