BRUDKLÄNNING, 2000-tal. Uppskattad storlek 38/40.

427007. BRUDKLÄNNING, 2000-tal. Uppskattad storlek 38/40.

Dekor med pärlbroderier i nederkant samt halslinning. Axelbandslös. Mindre släp. Snörning i rygg.
Underkjol medföljer. samt band med pärlbroderi.

Bruksslitage. Släp smutsig på insida. Smärre/obetydliga fläckar.
Några pärlor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några pärlor saknas.

Antal besök: 1 546