ALEXANDER LANGLET. Plöjning, olja på duk, signerad och daterad 37.

426980. ALEXANDER LANGLET. Plöjning, olja på duk, signerad och daterad 37.

50 x 65 cm.

Fläckar.

Alexander Langlet (1870–1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65 cm.

Fläckar.

Alexander Langlet (1870–1953)

Antal besök: 587