LP, EP och STENKAKOR m.m.

426889. LP, EP och STENKAKOR m.m.

Familjespel "Finans" Alga 1950/60-tal.
Topografisk karta fältkarta 3 F Karlskrona No, Rikets AllmännaKartverk 1956.
15 EP-skivor i väska, Peter Holm, Alice Babs, Louis Armstrong m.fl.
17 LP-skivor Johnny Cash, Liza Minelli, Svensktopparna vol 2 m.fl.
58 stenkakor Louis Armstrong, Glenn Miller, Bing Crosby, Svend Asmussens, Evert Taube, Dick Haymes, Carln Jularbo m.fl.

Flertalet obetydligt slitage, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 033