DÄCK/SOLSTOLAR, 1 par, 1900-tal.

426862. DÄCK/SOLSTOLAR, 1 par, 1900-tal.

Rygghöjd 96 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 96 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 024