HARLEQUIN SUNDAYS - signerad.

HARLEQUIN SUNDAYS - signerad.
4268566. HARLEQUIN SUNDAYS - signerad.

Färglitografi, otolkad signatur längst ner, visas också längst ner *3/4 Harlequin Sunday*, abstrakt illustration på gul bakgrund som på distans kan påminna om en person, ca. 14 x 20,5 cm tryckbädd, 42,5 x 52,5 cm i ram med passepartout.

Mycket välbevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mycket välbevarad.

Antal besök: 214