SALONGSBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

426825. SALONGSBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

Rikt skuren fot, längd ca. 122, bredd 80, höjd 66 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 787