VAS, glas, Elis Bergh, Kosta, sign, 1940-tal.

426736. VAS, glas, Elis Bergh, Kosta, sign, 1940-tal.

Dekor av grön spiral.
Sign Kosta B 1881.
Höjd ca 16 cm.

Mikronagg. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av grön spiral.
Sign Kosta B 1881.
Höjd ca 16 cm.

Mikronagg. Repor.

Antal besök: 1 683