426732. FICKUR, 4 st, omärkt / Echappement / Delft Cavis / Helsa, 18-/1900-tal.
Omärkt jaktur, boett silver, diameter 55 mm, nyckelur / spindelur, nyckel.
Echappement Geneve - Schweiz, diameter 50 mm, nyckelur.
Delft Cavis, diameter 46 mm, nyckelur, nyckel, visare saknas.
Helsa - Schweiz, diameter 43 mm, ej examinerad, löst glas.
Slitage.
Ej funktionstestade.