FICKUR, 4 st, Zenith / Bouring / omärkt / omärkt damur, 18-/1900-tal.

426597. FICKUR, 4 st, Zenith / Bouring / omärkt / omärkt damur, 18-/1900-tal.

Zenith Ancre, boett silver-800, diameter 52 mm.
Bouring - London - England, boett silver, diameter 57 mm, spindelur med nyckel, nr 30265.
Omärkt, boett silver-800, diameter 50 mm.
Omärkt damur, boett silver-800, diameter 35 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 767