GLASFÖREMÅL, 3 delar, VASER, 2 st, Reijmyre, VAS, Wärff, Kosta, sign.

42656. GLASFÖREMÅL, 3 delar, VASER, 2 st, Reijmyre, VAS, Wärff, Kosta, sign.

Höjd ca 18-28 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18-28 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 951