DIVERSE, 3 delar, SHAKER, nysilver, CG Hallberg, VAS, tenn, GAB, Stockholm 1937, BÅLSKÅL med SLEV, nysilver och glas.

42654. DIVERSE, 3 delar, SHAKER, nysilver, CG Hallberg, VAS, tenn, GAB, Stockholm 1937, BÅLSKÅL med SLEV, nysilver och glas.

Höjd ca 19-23 cm.

Slitage, vas med buckla, nagg på glasinsatts, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19-23 cm.

Antal besök: 1 422