GAVLAR, ett par, gjutjärn, Näfveqvarns bruk, 1900-tal.

426546. GAVLAR, ett par, gjutjärn, Näfveqvarns bruk, 1900-tal.

Gavlar till trädgårdssoffa
Rygghöjd 78 cm.

Bruksslitage samt färgbortfall, smärre rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar till trädgårdssoffa
Rygghöjd 78 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 809