FRIMÄRKEN, Amerika, Norge samt övriga världen.

426544. FRIMÄRKEN, Amerika, Norge samt övriga världen.

4 album och en mängd lösa ark samt 1 osorterad ask med frimärken från 1900-talet, både cirkulerade och en del ocirkulerade.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 426