GIUSEPPE ALESSANDRO MORETTI. Byst, gips, sigerad Moretti samt daterad 1918.

426527. GIUSEPPE ALESSANDRO MORETTI. Byst, gips, sigerad Moretti samt daterad 1918.

Höjd ca 48 cm.

Skador, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 48 cm.

Skador, märken, fläckar.

Antal besök: 2 316