ERIC CHAMBERT. Hylla 1940-tal.

42649. ERIC CHAMBERT. Hylla 1940-tal.

Björk/Zebrano, Längd 120, bredd 30, höjd 115 cm.

Hål borrade och beslag monterade i ryggen.Bruksslitage, liten fanerskada nedersta hyllan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 886