ARKITEKTHURTS, 1900-tal.

ARKITEKTHURTS, 1900-tal.
426472. ARKITEKTHURTS, 1900-tal.

Längd 100, djup 79, höjd 70 cm.

Slitage, repor och märken, smärre skador, senare skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 325