SPEGEL med TRYMÅBORD, rokokostil, 1900-tal.

426470. SPEGEL med TRYMÅBORD, rokokostil, 1900-tal.

Förgyllt.
Spegel, ca. 117x51 cm. Trymåbord med marmorskiva, längd ca 69 cm, höjd 74 cm och bredd ca 27cm.

Bruksslitage. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllt.

Antal besök: 898