JACKVÄSKOR, RÄVFÄLLA samt MACHETE, 4 delar.

426388. JACKVÄSKOR, RÄVFÄLLA samt MACHETE, 4 delar.

Machetens längd ca 57 cm.

Slitage, skador, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Machetens längd ca 57 cm.

Slitage, skador, rost.

Antal besök: 1 441