PINNSOFFA, 1900-talets andra hälft.

426382. PINNSOFFA, 1900-talets andra hälft.

Galonklädsel. Längd 127 cm. Djup 50 cm. Rygghöjd 80 cm.

Skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skavmärken och slitage.

Antal besök: 665